Liiklusteenused AUTOABI

imagesMeie firma vastav brigaad paigaldab liiklusmärke, liiklusmärkide aluseid teetööde ajaks, kui ka alaliseks kasutamiseks ajutistele alustele, kui ka pinnasesse või asfaldisse betoneerimisega. Paigaldamiseks kasutame kõrgema kvaliteediga betoonisegusid spetsiaalseid tsingituid klambreid ja püstikud. Märkide kinnitamine toimub vastavate klambritega ja bandaažilintidega. Teeme ka liiklusmärkide ja infotahvlite paigaldamist maa-alustes parklates.

Tellimuse vastuvõtmisel sõidab töökohale meie tootmisjuht, et hinnata töökoha olukorda. Liiklusmärkide ülespanek toimub vastavalt asendiplaanile, milline on läbinud kõik kooskõlastamised.

Tööde maksumus sõltub paljudest asjaoludest ja hind on iga objekti kohta individuaalne. Suuremahuliste tööde korral rakendatakse hinnasoodustust nii liiklusmärkide valmistamisele, kui ka nende paigaldamisele.

Liiklusmärgid – need on teede ohutuse lahutamatud osad

Iga päevaga saab olema sõidukeid teedel üha rohkem ja rohkem ning seega on ka liikluseeskirjade rikkumiste arv kasvanud. Liiklusvoogude reguleerimiseks ja avariide arvu vähendamiseks on loodud liiklusmärgid, mis tunduvalt kergendavad teedel orienteerumist.

Liiklusmärkide liigid

Liiklusmärkide funktsioonid on erinevad: hoiatavad märgid, eelisõiguste märgid, keelumärgid, osutavad märgid ja teavitavad märgid. Sõltuvalt nende eesmärkidest, jagunevad nad järgmistesse liikidesse:

Call Now Button