Liiklusteenused AUTOABI

PUKSIIR al.35€ puksiir

Puksiir al. 35€

KÄIVITUSABI al.35€ puksiir

Puksiir al. 35€

KÜTUSEABI al.35€ puksiir

Kütteabi al. 35€

REHVIABI al.40€ puksiir

Puksiir al. 15€

AUTOABI al.35€ puksiir

Puksiir al. 35€

VEOAUTO PUKSIIR al.75€ puksiir

kütteabi al. 15€
 

HELISTA  +372 59 033 033

Puksiirteenuste osutamine autodele – ei olegi nii lihtne protsess nagu see esmalt näib. Eriti on see nii, kui pukseeritava auto mootor ei tööta (näiteks, kas mootori rikke või kütuse puudumise tõttu).

Meie puksiirabi toimetab soodsa hinnaga ja kvaliteetselt transpordivahendi Teie poolt soovitud aadressile linnas – nii hoiate kokku oma aega ja raha. Transpordivahendi puksiirabi – see on vastutusrikas töö ja seepärast peavad seda tegema profid.

 

KINDLUSTUSKAITSE KEHTIVUSE KONTROLL

ekslLogo

 

TEADE

TEADE LIIKLUSÕNNETUSEST

Täida blankett “Teade liiklusõnnetusest” olenemata sellest, kas õnnetusest on teatatud politseile või ei.
Vorm “Teade liiklusõnnetusest” (.pdf)

PRINDI JA HOIA AUTOS

 

PUKSIIR

IMG_0859

Me avaldame Teile väikese saladuse! Me tõesti üritame teha puksiirabi kiiresti. Kuna sellest sõltub otseselt meie klientide arv. Meie puksiir asub linna mitmes strateegiliselt olulises parklas. Just sellepärast me saame kiiremini, kui teised sõita Teie juurde.

Enamus autojuhte on vähemalt korra elus osalenud sellises sündmuses, nagu seda on transportvahendi pukseerimine – kas siis pukseerijana või pukseeritavana. Enamikel juhtudel tuleb autot vedada selle rikke korral, kuid võib olla ka teisi põhjuseid. Kõige iseloomulikumaks põhjuseks on kütuse ootamatu lõppemine (sellisel puhul pukseeritakse auto lähimasse tanklasse või parklasse).

On olemas nelja liiki pukseerimist mehhaanilistele transpordivahenditele: painduva ühenduslüliga, jäiga ühenduslüliga, veetav auto on osaliselt (kahe rattaga) platvormil või täielikult platvormil

Survepesu

 

KONTAKT


  Nimi (nõutav)

  Email (nõutav)

  Teade

  +372 59 033 033

  LIIKLUSTEENUSED
  Meie töötajatel on väga suur tööpraktika, nad käivad pidevalt täiendõppustel ja on valmis täitma puksiirabi 24h. Tihti on autod avarii olukorras ja seepärast peab meie töötaja suutma hinnata auto tehnilist olukorda ja valima sobiva pukseerimismooduse. Nii nagu meie klientide arvamustest võib välja lugeda on meie poolt transporditud autode teenus heal tasemel.

  Call Now Button