Liiklusteenused AUTOABI

asfaltirovanie-dorogKõnniteede, väljakute, teede, parklate siseõuede ja õueterritooriumite asfalteerimine

Meie firma töötajad pakuvad Teile erinevaid võimalusi pinnasekatte paigaldamist,  nii traditsioonilistest materjalidest, kui ka eksootilistest materjalidest, arvestades kindlasti juba olemasolevaid looduslikke objekte, ehituslikke ja teisi rajatisi.

Asfalteerimine on keeruline ja väga vastutusrikas protsess, selle juures on vaja kinni pidada kõikidest kehtivatest tehnilistest normatiividest teede ehitus-remonttöödel.

Tähtis on teada, et asfalteerimist tuleb teha vähemalt +10 °С õhutemperatuuri juures sügisel ja +5 °С juures kevadel ja ainult kuiva ilmaga. See on seotud sellega, et madalamate temperatuuride korral väheneb asfaldi tihendamise kvaliteet, mille tagajärjel tekib kiiresti lähimal ajal teekatte lagunemine. Väga tähtsal kohal on nö. teekatte alune „padi“, mis koosneb muldkehast, liivast, killustikust, betoonist ja asfaldist.

Asfalteerimine  vähendab oluliselt tolmu ja pori tekkimist s.t. parandab keskkonna tegurit antud alal. Tõuseb liikluse ohutus, väheneb traumatismi oht teedel. Vihmaste ilmadega ei hakka sile asfalt mitte kunagi koguma  vett ja moodustama loikusid, mis on suureks eeliseks kvaliteetse teekatte puhul.

Teeehitust teostatakse rangelt kõikide tehnoloogiliste normide ja standardite järgi. Meie kasutuses olev ehituse eritehnika võimaldab meil asfalteerida teid kõrge kvaliteediga ning lühikeste tähtaegade jooksul, seejuures ületamata eelarve maksumust ja rikkumata ehitustehnoloogiat.