Liiklusteenused AUTOABI
Autoabi

Autoabi 24h

Puksiir, Autoabi, Puksiirabi, Puksiiriabi, 24h, Eesti, diagnostika, liiklusteenused

Autoabi 24h

Iga autojuht puutub kokku aegajalt autoriketega. Elektrisüsteemi, mootori ja signalisatsiooni rikked  – see kõik toob kaasa suuri aja kulutusi. Selleks, et pukseerida autot teenindusse ja oodata meistri poolt auto seisukorra hindamist kulub üks tund. Meie töökoda pakub klientidele  sellist teenust na
gu autoelektriku (autoabi) kohale sõitu autorikke toimumise kohale. Kohale sõitnud spetsialist teeb diagnostika ja parandab auto rikke. Selliselt saab kokku hoida autoomaniku aega, selline on meie autoabi teenus.

Meie firmas töötavad väljakutse teenusel kogemustega autoabi elektrikud. Väljakutsetele sõidetakse Tallinnas. Autoabi spetsialisti väljasõit tehakse vastavalt kliendi soovile. Meie  töökoja spetsialistidel on kõigil suur töökogemus ja kõrge kvalifikatsioon, mille abil nad kõrvaldavad rikked lühima aja jooksul.

autoabi 4Väljakutse peale autoelektriku kohalesõit on asendamatu teenus paljudele autoomanikele. Selle abil hoitakse kokku palju aega ja välditakse veel suuremaid rikkeid. Meie spetsialistid sõidavad operatiivselt kliendi poolt määratud kohale ja parandavad kiirelt tekkinud rikke.

Autoabi meeskond teeb väljakutse peale kohalesõite ja remondib igasuguseid seadmeid tellija juures. seadmeid tellija juures. Nüüd saab tellida kohaletoomist ja paigaldamist ükskõik kus kohal Tallinnas.

Autoabi spetsialistid paigaldavad ja häälestavad Teile vajalikke seadmeid kiiresti ja kvaliteetselt ning vastavad kõikidele küsimustele, mis puudutab seadmeid.

Call Now Button